Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
AKTUALNOŚCI

Rekrutacja do klas pierwszych 2023/2024

Informujemy, że lista uczniów zakwalifikowanych do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 zostanie wywieszona na drzwiach budynku szkoły.

 

Zajęcia z języka angielskiego

 

5 Numer Gazetki u Bogdana

Zapraszamy do lektury piątego numeru gazetki U Bogdana!

 

Otwórz

 

Zabierz książkę na wakację

Serdecznie zapraszam i zachęcam do odwiedzenia biblioteki w dniach 20 czerwca do 23 czerwca aby wypożyczyć książkę na wakacje.
Książka zapewne będzie atrakcją nie tylko w pochmurne, czy deszczowe dni wakacyjne ale także wyeliminuje nudę, która czasem się zdarza.
Pamiętajcie, że czytanie wzmacnia odporność na głupotę, nasze relacje, naszą wrażliwość na drugiego człowieka, wzmacnia pamięć, jest tym dla mózgu czym podnoszenie ciężarów dla kulturysty, dobry nastrój. Jednym słowem działa kompleksowo - wzmacnia umysł duszę i ciało i zdrowie.
Zapewniam, że Wszyscy , którzy będą czytać, wrócą po wakacjach dużo mądrzejsi, bo jak powiedział Jarosław Iwaszkiewicz „czytanie to odnajdywanie własnych bogactw i możliwości przy pomocy cudzych słów”.
Serdecznie zapraszam i czekam na Was od poniedziałku.

 

 

Wiosenny Numer Gazetki U Bogdana

Zachęcamy do lektury świeżo wydanej gazetki U Bogdana. Oby to wiosenne, marcowe wydanie umiliło Wam czas w te pochmurne dni.

Otwórz

 

Dzień Kolorowej Skarpetki

 

Konkurs Piosenki

 
[1] 2 3
Szkoła jest beneficjentem akcji „1% DLA EDUKACJI, SPORTU, PASJI I NIEPEŁNOSPRAWNYCH” prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”