Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
ARCHIWUM WYDARZEŃ

OLIMPUSEK – OLIMPIADA DLA KLAS 1-3

10 uczniów naszej klasy pierwszej wzięło udział w zimowej edycji konkursu „Olimpusek”. Jak się okazało z sukcesami!  13 miejsce w konkursie oraz tytuł laureata uzyskała Paulinka Smajek! Wszystkim dzieciom, które odważnie przystąpiły do konkursu  serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszych szkolnych i pozaszkolnych  przedsięwzięciach.

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została beneficjentem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, który dotyczy rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży. Opracowaliśmy wniosek o sfinansowanie zakupów książek do biblioteki szkolnej i otrzymaliśmy kwotę 15 tys. złotych (w tym 3 tys. wkładu własnego zapewnionego przez Organ Prowadzący Szkołę). Dzięki tym funduszom zasoby naszej szkolnej biblioteki znacznie się wzbogacą. Jesteśmy na etapie zbierania propozycji zakupów od uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Propozycje przyjmujemy do końca września.
 
Można je składać w bibliotece szkolnej lub na adres mailowy: lwerner@krakow.janski.edu.pl
 
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do tworzenia listy książek, które chcielibyśmy mieć w naszej bibliotece.

 

 

Dzień otwarty - marzec 2018

 

 

Rekolekcje Wielkopostne

19, 20, 21 marca 2018 - Kościół Arka Pana, godz.:

10.00 - klasy gimnazjalne

11.00 - klasa pierwsza i siódma

 

Spotkania z rodzicami - 21 marca

Zebranie z rodzicami uczniów klasy 1 A odbędzie się 21 marca 2018 (środa) o godzinie 17.30. Klasy 7A o godzinie 17.00.

Rodziców dzieci wyjeżdżających na wycieczkę do Grecji zapraszamy na zebranie w dniu 21 marca o godzinie 16.30 do sali nr 20.

 

Legenda o Smoku Wawelskim - zapowiedź

Grupa Teatralna BoJa zaprasza na kolejne przedstawienie "Legendy o smoku wawelskim" podczas Dnia Otwartego Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego 24 marca. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

 

Spektakl „O smoku, królu Kraku i o tym, jak powstał Kraków”

W piątek 9 marca uczniowie klasy pierwszej obejrzeli spektakl „O smoku, królu Kraku i o tym, jak powstał Kraków”, który w nieco zabawny sposób opowiada historię powstania naszego miasta. Przedstawienie w wykonaniu uczniowskiej grupy teatralnej BoJa spodobało się pierwszoklasistom i wprowadziło wszystkich w dobry humor. Kto wie, może niebawem i oni będą występować dla swoich szkolnych kolegów.

 

 
1 2 [3] 4 5 6 .. 10
Szkoła jest beneficjentem akcji „1% DLA EDUKACJI, SPORTU, PASJI I NIEPEŁNOSPRAWNYCH” prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”